Jesteś tutaj: O nas

O nas

Szukają Państwo miejsca, gdzie można dobrze zjeść, miło spędzić czas w wyjątkowej atmosferze i nie wydać fortuny? Zapraszamy codziennie na wyśmienite dania obiadowe, najlepszą pizzę w Jastrzębiej Górze oraz pyszną kawę, ciasta i desery. Wszystko w atrakcyjnych cenach! Sprawdźcie Państwo sami!

Nasz nowo powstały obiekt położony jest w samym centrum Jastrzębiej Góry, przy Promenadzie Światowida.

Od momentu swego powstania restauracja-pizzeria Promenada zachwyca jakością i różnorodnością smaków, a także kameralną i przytulną atmosferą.

Do produkcji naszych dań używamy wyłącznie wysokiej klasy składników. Na bieżąco przygotowujemy ciasto, dostarczamy warzywa, mięso i komponujemy dodatki. Wszystko po to, aby nasi Goście doświadczali kuchni wybitnej i pełnej pasji.

Smakowita pizza to przede wszystkim dobre ciasto. W naszej pizzerii wiemy jak je przygotować, aby było smaczne i puszyste! Dzięki temu nasza pizza smakuje nawet najbardziej wybrednym klientom.

Oprócz wyśmienitej pizzy, dań mięsnych i rybnych, w naszej ofercie znajdą Państwo smaczne zupy, pierogi domowego wyrobu, świeże sałatki, kuszące desery, aromatyczną włoską kawę czy też wyborne wina.

Serdecznie Państwa zapraszamy!